Zavolejte nám +420 224 26 31 96

Přijďte vyzkoušet 3D diagnostiku zubů - ZDARMA

Pro nové i stávající klienty, máme na naší klinice speciální akci – vyšetření včetně 3D diagnostiky zubů
v hodnotě 3 400 Kč zcela zdarma. Stačí se jen objednat.

Vyšetření s 3D diagnostikou zubů

Až do konce února se u nás na klinice EsthetX na Václavském náměstí 38 v Praze můžete objednat na vyšetření s 3D diagnostikou zubů v hodnotě 3 400 Kč (vyšetření obsahuje CBCT snímek zubů a následnou analýzu ošetřujícím lékařem), které je pro nové i stávající klienty zcela zdarma.

Proč jít na 3D diagnostiku zubů?

Ptáte se, proč byste vlastně na nějakou 3D diagnostiku zubů měli chodit? Možná to znáte – k lékaři na preventivní prohlídky sice chodíte, ale i tak se Vám stane, že Vás, pokud možno právě když máte volno, začne z ničeho nic bolet zub. A co teď? Dáte si ibalgin – jeden, druhý... A bolest stejně neodchází. Muselo to takto dopadnout? Nemuselo...

Normální 2D snímek je jen "řez" v jedné linií, nevidíte ani to co je za či před. V čelistní kosti může být skryta řada problémů a právě CBCT (3D rentgen) umožňuje prohlížet si kost ve všech osách a tím objevit i problémy, které na normálním rentgenu nebudou vidět. Na běžných pracovištích 3D rentgen ani nenajdete, proto ho můžete zkusit u nás. Přesvědčte se sami, třeba najdeme něco, co Váš ošetřující lékař nenašel.

Co vyšetření obsahuje:

 • CBCT vyšetření (3D rentgen)
  Detailní a přesný snímek z 3D diagnostiky si odnesete s sebou na CD nebo Vám ho můžeme nahrát na flash disk, (flash disk si musíte přinést s sebou). Můžete si pak svůj 3D obrázek doma v klidu prohlédnout nebo ho třeba ukázat vašemu ošetřujícímu lékaři.
 • Konzultace s lékařem
  K čemu by vám byl snímek bez pořádného vysvětlení? Lékař se na snímek podívá a řekne Vám, co byste měli řešit.
Chci se objednat

3 výhody 3D diagnostiky zubů

Co to vlastně ta 3D diagnostika zubů je? 3D diagnostika neboli CBCT funguje na podobném principu jako klasické CT s tím rozdílem, že paprsky jsou vysílány ve tvaru kužele a snímány větším čtvercovým nebo obdélníkovým detektorem. Tím se zkrátila doba rentgenování, a tudíž i zatížení pacienta rentgenovými paprsky. Díky 3D rentgenu může lékař vidět daleko detailnější zobrazení chrupu, který normální rentgen nemůže nabídnout.

 • 1
  3D diagnostika zjistí všechno
  Potřebujete kvalitní vyšetření kvůli implantátu, endodontickému ošetření, paradentóze nebo třeba jen extrakci zubu? 3D diagnostika odhalí vše!
 • 2
  Vysoká kvalita výstupu
  3D zobrazení je daleko přesnější a detailnější než 2D snímky. Díky CBCT se na každý zub může lékař podívat v několika osách. Lékař tak může lépe určit problém a začít jej řešit.
 • 3
  Rychlost rentgenování
  Díky moderní technologii a rychlosti rentgenování, je pacient vystaven rentgenovým paprskům v nejkratší možné míře. V běžných ordinacích mají starší 2D rentgeny, které nejenom že neodhalí vše, ale jejich doba rentgenování je několikanásobně delší.

Doplňkové vyšetření

Pro náročnější klienty jsme si připravili i doplňkové vyšetření za speciální cenu 599 Kč. Toto vyšetření si můžete a nemusíte koupit – rozhodnutí je jen na Vás. Jestli doplňkové vyšetření budete chtít či nikoliv je potřeba nahlásit již při objednání, aby si na Vás lékař mohl vyhradit dostatečné množství času. Podrobné informace Vám zašleme e-mailem při registraci.

Co doplňkové vyšetření obsahuje:

 • Detailní snímky vašeho chrupu
  CBCT je sice skvělé a lepší než normální rentgen, ale na odhalení malých a skrytých kazů to nestačí. Proto Vám uděláme i detailní snímky chrupu, které společně s 3D rentgenem dají kompletní přehled o stavu Vašich zubů.
 • Detailní vyšetření zubů a dásní
  Lékař se podrobně podívá na snímky a prohlídne i stav Vašeho chrupu (podívá se na stav dásní, povrch zubů, apod..).
 • Písemné zpracování léčebného a cenového plánu
  Najdeme vám kaz či jiný problém – a co bude dál? Lékař vám vyhotoví léčebný a cenový plán, kde podrobně popíše, co je potřeba udělat do úplného uzdravení. K léčebnému plánu dostanete i cenovou kalkulaci s cenami z naší kliniky. Na Vás pak bude, jestli budete chtít léčbu podstoupit u nás nebo kdekoliv jinde.
Chci se objednat

Reference

"I když mám svého zubaře, rozhodla jsem se, že využiji akce kliniky EsthetX a nechám si udělat 3D scan. S hrůzou jsem zjistila, že mi rostou všechny 4 osmičky a z toho jedna opravdu špatně. Byla jsem naštvaná, chodím na preventivní prohlídky a můj zubař nic takového neodhalil. Pan doktor Kopecký mi ji hned vytrhl a k mému překvapení, to ani nebolelo :). Už nebudu chodit jinam."

Petra U.