Strachová konzultace

Pokud máte strach z ošetření, a chtěli byste jej s naší pomocí překonat, nabízíme Vám možnost konzultačních schůzek k řešení Vašeho problému. Podle předem stanovených pravidel, která si můžete sami stanovit předchozím emailem či tel. rozhovorem, nás můžete navštívit na konzultační a diagnostický pohovor, při kterém se nebude provádět absolutně žádné ošetření, a nebo jen dílčí vyšetření, která předem odsouhlasíte a snesete (například RTG vyšetření, vizuální prohlídka zubů, nebo třeba fotografování zubů – můžete nám věřit, to určitě nebolí). Na této schůzce můžeme společně pátrat po příčině Vašeho strachu, a také o způsobu, jakým tento strach překonat, a zvládnout zubní ošetření. Řada našich klientů po několika schůzkách svůj strach bez problémů překonala, aniž by bylo potřeba nějaké další medikamentózní přípravy. Konzultační schůzky jsou hrazeny podle aktuálního ceníku.

V náročnějších případech strachu ze zubního ošetření spolupracujeme s psychology, psychoanalytiky i terapeuty, a také s neurology či psychiatry - naším cílem je nalézt řešení pro každého, bez ohledu na to jak moc se nás bojí.

Snažíme se o to, aby se naši klienti na návštěvu zubaře těšili, a i když to pro někoho může znít jako utopie, řada zákazníků nám to s odstupem času potvrzuje. Budeme rádi, když se k takovým zákazníkům přidáte i Vy – strach je jenom emoce, a my věříme, že se nám ji společnými silami podaří zvládnout.

Chci se objednat