Ceník výkonů

Samozřejmě chápeme, že Vás zajímá, kolik to všechno stojí. Ne nadarmo se říká, že dobré účty dělají dobré přátele – a my o vaše přátelství stojíme. Je ale velmi složité vtěsnat na jedno místo ceník všech výkonů, které provádíme, tak aby to dávalo nějaký smysl. Tak jako je každý člověk jiný, každý potřebuje trošku jinou péči, a navíc se dá celá řada ošetření provádět v nejrůznějších variantách, s použitím jiných materiálů a podobně. Náš ceník proto tvoří tisíce položek, mnohdy včetně rozsáhlých materiálových knihoven, kde se ceny mohou měnit například podle aktuálnímu kursu koruny vůči zahraničním měnám.

Našim zákazníkům proto doporučujeme, aby k nám nejprve přišli na konzultaci nebo vstupní vyšetření, abychom pro ně mohli připravit cenovou nabídku individuálně podle jejich přání a představ. Pokud třeba potřebujete jen vyšetření a několik jednoduchých zákroků (třeba zubní plomby), sdělí Vám ošetřující lékař ceny výkonů v rámci úvodního vyšetření. Pokud potřebujete složitější zákrok, vypracujeme Vám před zahájením léčby detailní léčebný plán, který obsahuje také ceny plánovaných zákroků, a tento plán je pak po stanovenou dobu platný, takže můžete mít výdaje za Vaše ošetření zcela pod kontrolou.

To, co naše zákazníky na počátku obvykle nejvíce zajímá, je cena vstupní konzultace. Pokud se chcete přijít pouze poradit o možnostech Vaší léčby, nebo nejste doposud rozhodnuti o zahájení léčby v našem zařízení, můžete absolvovat konzultaci u zubního lékaře. S našimi specialisty se můžete poradit s jakýmkoliv vaším problémem, se kterým bychom Vám mohli pomoci - je to jenom na Vás. Při objednání na konzultaci se prosím pokuste pokud možno jasně uvést problém, o kterém s námi chcete mluvit, abychom Vás objednali k tomu specialistovi, který se danou problematikou zabývá. Pokud máte k dispozici svou zdravotní dokumentaci, například aktuální rentgenové snímky, určitě je přineste sebou – v rámci konzultace se pak dozvíte mnohem více informací. Rentgenové snímky je samozřejmě možné pořídit i v rámci konzultace v cenách podle platného ceníku, nebo v některých případech i s úhradou ze zdravotního pojištění.

Cena konzultace v délce 20 minut je 720 Kč. Vyžádaná konzultace u vedoucího lékaře stojí 960 Kč. Pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven máme připravenu speciální nabídku:

Vstupní konzultace zdarma

Pro Vaši základní orientaci uvádíme ceny některých nejčastějších výkonů

Fotokompozitní „bílá“ plomba1.490 – 2.690,- Kč
Ošetření zubního kanálkuod 2.200,- Kč
Sestavení léčebného plánu800,- Kč
(při absolvování léčby zdarma)
3D - CT vyšetření1.490 – 2.490,- Kč
(při ošetření implantátem zdarma)
Dentální hygienaod 1.200,- Kč
Celokeramická plomba5.500,- Kč
Celokeramická korunka, faseta9.590,-Kč
Podpůrný zubní implantát (např. IBS)8.800,- Kč
Ekonomický zubní implantát (např. Osstem, Bego, Meisinger)14.400,- Kč
Prémiový zubní implantát (např. Straumann, Ankylos)18 - 22.000,- Kč
Keramický zubní implantát24.000,-Kč
Kompletní náhrada zubu implantátem - ekonomická varianta implantátu
(zahrnuje zavedení implantátu, obnažení, vhojovací váleček, otisk, abutment a korunku)
25 – 29.000,- Kč
Kompletní náhrada zubu - prémiová varianta implantátu
(zahrnuje zavedení implantátu, obnažení, vhojovací váleček, otisk, abutment a korunku)
36 – 45.000,- Kč
Náhrada všech zubů v čelisti implantáty
(Lze zhotovit ve velkém množství variant, uvedená cena odpovídá náhradě zubů v jedné čelisti ošetřené čtyřmi implantáty a fixní nebo snímatelnou náhradou, tzv. koncept „all-on-four“)
od 99.000,- Kč/čelist
Aplikace rajského plynu580,- Kč
Ošetření v analgosedaciod 3.500,- Kč
Tvarové zkoušky zubů – diagnostický mock-up3.800,- Kč